Влада

Винницкая власть уважает новых министров

16 березня 2010, 20:01

 Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський новосформований Уряд називає високопрофесійним.

Про це голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський повідомив сьогодні під час прес-конференції.

«…при всіх нюансах, які можуть комусь подобатись і не подобатись, я можу відзначити достатньо високий професійний рівень того Уряду, який на сьогоднішній день прийшов і працює, не дивлячись на те, що це інша політична команда, до якої я себе не відношу, але це достатньо високий рівень – починаючи від самого Азарова і завершуючи багатьма міністрами», - зазначив він.

Він також називає міністра ЖКГ найкращим з міністрів як може бути. «Я вважаю, наприклад, що Яцуба – дуже серйозний міністр регіонального розвитку, я вважаю, що міністр ЖКГ Олександр Попов, який у свій час був моїм колегою, коли він був міським головою міста Комсомольськ Полтавської області – це один із кращих міністрів, який може бути і багато інших при всіх проблемах і нюансах, які там є», - сказав О.Домбровський.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі