Економіка

Вінницьке підприємство запустило нову лінію виробництва, яку поставили в кредит, а відсотки покрив міський бюджет

17 січня 2019, 09:56

Підприємству, яке виготовляє відомий «вінницький хрін», за рахунок міського бюджету компенсували відсотки по кредиту, який брався на встановлення нової виробничої лінії.

Про це йдеться в дописі на сторінці «Фейсбук» Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

«Це - нова виробнича лінія на одному з підприємств міста – Вінницькій харчосмаковій фабриці. Її встановили за кредитні кошти, а місто повернуло відсотки. Компенсація покрила 100% витрат за користування банківською позикою.

Таку можливість місцевому бізнесу ми запропонували у 2017 році, а вже у 2018-му часткове відшкодування відсотків за залученими кредитами з міського бюджету отримали чотири суб'єкти підприємницької діяльності. Особливість та унікальність цього алгоритму в тому, що місто фінансово підтримує ті підприємства, які нарощують податкові надходження.

На разі банки–партнери Програми опрацьовують ще 3 кредитні проекти. Ці підприємці зможуть стати учасниками процедури компенсації та використати кредитні кошти на свій розвиток», - зазначено в дописі.

Нагадаємо, сума компенсації для ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» склала 69,7 тис грн і становить 90,8% від суми сплачених відсотків за користування кредитними коштами у ІІ кварталі 2018 року. Так, відповідно до Порядку компенсації підприємству відшкодують 75% відсотків приросту сплачених податків, а саме єдиного податку та ПДФО.

Раніше Вінниця.info в репортажі показувала процес виробництва хрону на Вінницькій харчосмаковій фабриці: які стадії проходить корінь хрону, до того як потрапить на стіл споживачів та що додають до нього в банку.

 

Вiнниця.info, фото – з сторінки Сергія Моргунова

Теги: виробництво кредит програма 
Матеріали по темі