Суспільство

Вінницьке товариство "Україна-Росія" закликає допомогти постраждалій від пожеж Нижегородської області

6 серпня 2010, 10:40

Вінницьке обласне товариство "Україна-Росія" закликає жителів області надати допомогу постраждалим від пожеж жителям Нижегородської області Росії.

Про це йдеться у зверненні товариства.

"…правління обласного товариства «Україна-Росія» звертається до вас, шановні земляки, взяти участь в акції по збору коштів та речей, які будуть передані постраждалим мешканцям Нижегородщини", - йдеться у зверненні.

За повідомленням товариства "Україна-Росія", Нижегородської області Росії, з якою Вінниччина підтримує дружні зв’язки, чи не найбільше постраждала від пожеж через спеку. У регіоні введено режим надзвичайного стану.

"У роки Великої Вітчизняної війни цей регіон прийняв десятки тисяч евакуйованих українських сімей, оточив їх увагою і теплотою. Сьогодні настала наша черга. Продемонструймо, що ми, українці, на добро відповідаємо добром, підтримаймо братів-росіян. Кожна перерахована вами у фонд допомога потерпілим від стихії гривня, свідчитиме про нашу небайдужість, про те, що не зачерствіли наші серця, про готовність прийти на допомогу тим, хто такої допомоги потребує", - закликає товариство "Україна-Росія".

За довідками із приводу допомоги звертатися за телефонами 61-13-78, 35-72-91 у Вінниці щоденно (крім неділі), з10-ї до 16-ї години, або безпосередньо в офіс товариства (Вінниця, вул. Соборна 50, офіс 402).

Банківські реквізити Вінницького обласного товариства «Україна-Росія »:

Відділення «Вінницьке регіональне управління «АТ «Сбербанк Росії»

МФО 320627, ЄДРПОУ 25959784, Ідентифікаційний код 36604330,

Поточний рахунок № 26007013000507, Призначення платежу: «У фонд допомоги потерпілим від стихії».

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі