Політика

Вінницькі активісти об’єдналися у Громадську раду «Вінницький Євромайдан»

2 грудня 2013, 12:21

У Вінниці 2 грудня за ініціативи громадських діячів, яку підтримала міська влада та мер Вінниці Володимир Гройсман створено Громадську раду «Вінницький Євромайдан».

Метою створення цієї ради є координація дій для недопущення провокацій та сутичок, які могли б спричинити силові дії з боку правоохоронних органів.

До складу Громадської ради увійшли представники усіх політичних партій представлених у міськраді, громадські діячі, студентські активісти та журналісти, серед яких головний редактор ВИННИЦА.info Юрій Басюк.

Громадська рада створила виконком та вирішила забезпечити усі умови на площі Театральній для проведення масових акцій. Зокрема, тут будуть встановлені пункти обігріву, сцена, біотуалети, пункт надання медичної допомоги.

Окрім того, вирішено обладнати площу Театральну відео наглядом для недопущення провокацій. Засідання Громадської ради відбуватиметься щодня.

 

 

 

На даний момент на площі Театральній близько тисячі студентів засуджують дії влади з силового розгону Євромайдана у Києві в ніч на 30 листопада.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі