Суспільство

Вінницькі авіатранспортники отримували нові допуски літаючи у лютий мороз та завірюху

31 січня 2014, 16:38

На Вінниччині у гвардійській бригаді транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України впродовж тижня проведено планові польоти. У небо піднімалась штатна техніка  – літаки Ан-26 та вертольоти Мі-8. Загальний наліт екіпажів склав понад 22 години.

Про це повідомляє співробітник регіонального медіа центру Міноборони України Сергій Фурдик.

Під час льотної зміни допуски до польотів на гранично малих висотах вночі отримали гвардії підполковник Андрій Сідаш та гвардії капітан Роман Капустяний. А гвардії майор Богдан Андрушко та гвардії капітан Богдан Мельник на відмінно виконали контрольні вправи з імітацією відмови двигуна в повітрі.

Допуск до забезпечення бойових дій одиночно отримали гвардії майор Артем Олійник та старший лейтенант Богдан Значковський. Крім того, гвардії майор Вадим Скорина отримав інструкторський допуск до польотів в зону.

Наступної льотної зміни транспортники відточували майстерність у складних метеорологічних умовах. Погода була по справжньому зимовою: сильний вітер та сніг. Завдяки зусиллям батальйону аеродромно-технічного забезпечення гвардії підполковника Сергія Ясинського злітно-посадкову смугу та стоянку авіатехніки, було приведено у належний стан.

– Пілоти виконали усі поставлені завдання, – говорить командир бригади гвардії полковник Олег Нечипорук, – отримали допуски до виконання польотів у складних метеорологічних умовах вдень та вночі й понизили свій особистий мінімум погоди.

Варто зазначити, що в ході льотної зміни командир бригади гвардії полковник Олег Нечипорук та начальник безпеки польотів частини гвардії майор Дмитро Майборода виконали вправи на групову злітаність – польоти у складі пари на літаках АН-26.


ВИННИЦА.info

Матеріали по темі