Суспільство

Вінницькі діти отримали власну телестудію

13 жовтня 2010, 10:41

Громадська організація «Дитяче телевізійне творче об’єднання «mini TV» відкрила у Вінниці дитячу студію.

Директор ГО «Дитяче телевізійне творче об’єднання «mini TV» Ірина Бондарчук-Полтавець повідомила, що ця дитяча телестудія є другою офіційно зареєстрованою в Україні.

«Головна мета – це допомогти дітям розібратись в тонкощах мас-медійної галузі, бути причетними до створення медійного продукту і, можливо професійного зорієнтуватись», - зазначила І. Бондарчук-Полтавець.

За її словами у ГО «Дитяче телевізійне творче об’єднання «mini TV» діє ряд гуртків із напрямку мас-медійної галузі для діток різного віку, а також з напрямків моди та дизайну й психології спілкування. «В перспективі відкриття ще декількох напрямків, які розкриватимуть характер та здібності кожної дитини та допоможуть подолати деяким з них комплекси та невпевненість у собі», - розповіла І. Бондарчук-Полтавець.

Вона зазначила, що загалом організація задіяла близько 50 дітей різного віку, які вже більше року займаються навчанням тележурналістики і за цей час діти створили ряд соціальних проектів, які були переможцями різноманітних конкурсів. «За цей рік наші діти створили та показали Україні свої соціальні проекти. Було завдання – зробити певну відеороботу з будь-якого напрямку і діти виявили бажання створити соціальну рекламу і ролик «Не може заснути малюк», який з’явився в ефірі на День захисту дітей», - розповіла І.Бондарчук-Полтавець.

Суть ролику полягає у тому, що маленька дівчинка не може заснути із будь-якою зі своїх іграшок і лише, коли прийшла мама – дитинка заснула, а далі на екрані з’являється напис «В України 32 тисячі дітей, які не можуть заснути… Вони чекають свою маму!»

Під час презентації дитячої студії були продемонстровані роботи дітей, які із задоволенням розповідають про свої захоплення. «Я обрала для себе напрямок телеведучої і навчаюсь тут на протязі вже другого року. Я планую пов’язати свою майбутню професію саме із журналістикою», - розповіла 16-річна школярка Ангеліна Цехун.

Відвідала захід і завічуюча відеомонтажної лабораторії, викладач дитячої телестудії «Юнь» Київського палацу дітей та юнацтва, головний режисер Фестивалю «Кришталеві джерела» Олена Зеленська, яка відзначила професіоналізм дитячих робіт. Вона також подарувала на честь відкриття дитячої студії ляльку-берегиню та навчальну літературу.

«Я гадаю, що ми все ж таки відкриємо дитячий і молодіжний національний канал України, і передачі вінницької дитячої студії будуть там найперші», - висловила побажання О.Зеленська.

Вона запропонувала студії готувати програму та у травні вирушити до Польщі.

Під час урочистостей та на честь відкриття відбулось символічне перерізання стрічки з відеокасети.

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі