Суспільство

Вінницькі діти виготовили з ламінованого паперу макет космічної ракети

12 травня 2017, 17:50

11 травня, в рамках виставки «Країна юних майстрів», Дашівська станція юних техніків представила роботи юних інженерів. Макети космічних та бойових ракет роблять паперу та бляшаних банок.

Діти власноруч виготовлюють ракети, з матеріалу частіше за все використовують папір, а іноді й бляшанки з під напоїв. Деякі ракети можуть запускати у повітря. Так наприклад ракета «Патріот» має на своєму борту двигун, радіозапал та парашут, який забезпечує безпечне приземлення ракети.

«Креслення ракет шукали в інтернеті, використовували фотографії, а також проектували самостійно. У нас є корабельні ракети, авіаційні та космічні. Ракети різних класів участь у конкурсах ракето-моделювання. Наприклад ракета «Патріот» – це ракета власного задуму для конкурсу «Космічні фантазії». Для конкурсу слід використовувати ламінований папір, бо якщо він буде легко згинатися, то при запуску ракета розклеїться на шматки», - розповідає Вінниця.info Олександр Горбатюк, директор Дашівської станції юних техніків.

Діти у той момент, як вони проектують ракети, дізнаються як вона працює. Більшість вихованців закладу йдуть в політехнічні інститути і стають інженерами.


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця ракети діти виставка 
Матеріали по темі