Суспільство

Вінницькі діти зібрали гроші на лікування хлопчика, тіло якого уразило 27 тисяч вольт

27 травня 2017, 16:19

27 травня вінницькі волонтери передали 11-річному Владу з Жмеринки 1151 гривні. Хлопчик десять днів тому на залізниці отримав травми несумісні з життям, проте вижив. Дитина намагалася на вагоні товарного потягу зробити селфі. Через нього пройшло 27 тисяч вольт та обпекло 70%  тіла. 

26 травня під час відкриття четвертого Міжнародного «Чілдрен КіноФесту» у Вінниці провели благодійний аукціон на підтримку Влада. На лот виставили колекційне печиво у формі сови. Його продали за 300 гривень. Проте діти, які були присутні на заході, вирішили долучитися до збору коштів. До вирученої суми докладали хто скільки міг. Зібрані кошти занесли до Вінницького обласного опікового відділення, де знаходиться поранений хлопчик. 
«Не можу втримати сліз. Бо це дива! Сину практично не давали шансів, що він виживе. Але трапилося диво! І коли я тільки подумала,звідки ми візьмемо гроші н лікування, добрі люди нам почали їх дарувати. Наші вчителі, знайомі та незнайомі. А тут, коли до порятунку Влада ще й долучилися діти, то втримати емоції дуже важко. Низький уклін всім небайдужим, дяка лікарям», - розповіла Вінниця.info Ірина, мама хлопчика. 
Совенят з гіпсу, які на відкритті Фестивалю розмальовували фарбами, також передали співак Богдан Совик та двоє патрульних поліцейських Вінниці. 
Влада після трансплантації шкіри вже перевели до звичайної палати. Він відходить після травми та операцій. Вже почав говорити. Попереду його чекає обстеження та довга реабілітація. Щоденно на його лікування родина витрачає по кілька тисяч гривень. Крім Влада у матері-одиначки ще двоє дітей. Хто бажає підтримати хлопчика, переказувати гроші можна на рахунок «ПБ» № 4149 4978 3238 4137, на ім’я матері  Ірини Володимирівни Хохлової.  
 
 
 
 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: допомога Вінниччина дитина 
Матеріали по темі