Культура

Вінницькі дівчата пройшлися по подіуму в театрі. ФОТОрепортаж

25 жовтня 2010, 10:56

23 жовтня у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського пройшов фестиваль моди «Вінницький подіум «Осінь-Зима 2010-2011».

Участь у ньому візьмуть як відомі вінницькі дизайнери, дизайнери-початківці, так і відомі дизайнери з Києва. Крім того, цьогоріч вже вдруге на свято моди до Вінниці приїхала популярна телезірка Руслана Писанка.

Фестиваль моди складався із трьох блоків. У першому - свої колекції вінничанам презентували дизайнер Олена Добровольська, дизайн студіа «Еліс Мей» (Людмила Бевз та Олена Малай), та «Тріумф». Крім того, свої колекції демонстрували дизайнери-початківці з Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва, державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницький центр професійної технічної освіти технологій та дизайну» та ДПТ НЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг». А для любителів зручного одягу буде представлена колекція у спортивному стилі.

У другому блоці для модників і модниць Вінниці були представлені колекції «Фіалкове натхнення» Оксани Когут та «Щасливий одяг» від Олесі Пащенко, а також колекція від дизайнера «Ольгара». Модні новинки сезону осінь-зима представлятимуть також дизайн студії «Багіра», «Тоніка» та «Ажур» (колекція Горбонос Наталії). Свої нові колекції представлять салон трикотажної моди «Нелі-Ко» та торгова марка Світлана Теренчук.

У заключному блоці фестивалю моди, пройшла презентація колекцій від знаних дизайнерів з Києва та дизайн студія «ДЕСС». Родзинкою фестивалю, як завжди, стане ексклюзивна колекція від провідного вінницького дизайнера Олександра Очеретного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі