Місто

Вінницькі комунальники кажуть, що вони готові до зими

30 листопада 2010, 18:46

Комунальні служби Вінниці готові до роботи в зимовий період при погіршенні погодних умов.

Про це повідомляє Управління у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Зокрема, цьогоріч було придбано додаткову техніку для прибирання тротуарів та доріг, на території КП «Вінницьке шляхове управління» збудовано ангар для зберігання протиожеледних матеріалів, які завчасно було закуплено у необхідних обсягах.

"Осінньо-зимовий період завжди відповідальний час для комунальних служб міста, який в повній мірі випробовує їх на професіоналізм, відповідальність та готовність працювати цілодобово й без вихідних. Минулорічна зима, яка була щедра на снігопади та люті морози, показала, наскільки непередбачуваними можуть бути погодні умови, а комунальні служби довели, що можуть впоратись із наслідками негоди. Втім, цьогоріч підготовка до зими була не менш ретельною і завчасною", - повідомляють у міськраді

Для того, аби оперативно ліквідовувати на автошляхах наслідки снігопадів та для боротьби із ожеледицею, КП «Вінницьке шляхове управління» вже заготовило 2650 тонн солі. У приватний сектор міста, на спуски та підйоми, для використання у громадських потребах завезено 215 тон пісково-соляної суміші.

Також у 2010 році комунальні підприємства міста «озброїлись» і новою прибиральною технікою. Зокрема ЖЕКи зможуть користуватись 5 одиницями міні-техніки типу «ФОТОН» для очистки тротуарів та прибудинкових територій. Ще 5 таких міні-тракторів будуть використовуватись для комплексного прибирання доріг міста. Серед нової техніки, яка працюватиме на автошляхах обласного центру, і 2 трактори МТЗ-80. Ще однією «обновкою» в технічному парку КП «Шляхове управління» став спеціально обладнаний автомобіль для ремонту швів, тріщин та ям протягом осінньо-зимового періоду.

Всього за останні п’ять років придбано близько півсотні одиниць нової сучасної техніки для утримання в чистоті міських доріг, прибудинкових територій, зелених зон тощо. В зимовий період для ліквідації наслідків снігопадів та ожеледиці на автошляхах обласного центру щодня працює більше 30 одиниць техніки.

«На сьогоднішній день осінньо-зимовий період проходить стабільно, - розповідає начальник головного управління житлово-комунального господарства Василь Броварник. – Усі служби досить відповідально підготувались до зими. Нам залишилось додатково перевірити стан приймачів зливової каналізації на магістральних вулицях, аби уникнути проблем із стоком талої чи дощової води».

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі