Події

Вінницькі міліціонери видворили з України росіянина та нігерійку

13 квітня 2011, 10:00

З початку 2011 року на території Вінницької області правоохоронці виявили 165 нелегальних мігрантів.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Управління міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області.

На території Вінницької області проживає майже 6000 іноземців, з них 31 особа має залишити територію України назавжди. Двоє громадян залишать територію України в примусовому порядку, а решта - добровільно.

Про це повідомив начальник відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС у Вінницькій області підполковник міліції Борис Наливайко. «Такі заходи по відношенню до іноземних громадян пов’язані з порушеннями правил їх перебування на території України», - зазначив Б.Наливайко.

З 4 по 12 квітня правоохоронці проводили загальнодержавну операцію «Мігрант». Протягом тижня працівники різних оперативних служб міліції перевіряли вокзали, ринки, кафе, ресторани та гуртожитки де мешкають студенти-іноземці. В основному міліціонери зосереджувались на посиленні контролю з додержанням правил в’їзду, виїзду, транзитного переїзду та перебуванні в Україні іноземців і осіб без громадянства. Правоохоронці співпрацювали з посольствами та дипломатичними представництвами в Україні, щодо осіб незаконних мігрантів та документування свідоцтвами для повернення на батьківщину. Сьогодні на території Вінницької області проживає 5970 іноземних громадян, 1680 з них це іноземні студенти з 64 країн світу.

За результатами проведеної операції було зареєстровано 62 порушення іноземцями, виявлено 32 незаконних мігранта. По відношенню до 31 іноземця прийнято рішення про виселення з забороною подальшого в’їзду до України. В примусовому порядку було видворено 21–річного громадянина Російської Федерації та 26 - річну громадянку Нігерії. Ці громадяни тривалий час перебували на території України на нелегальному становищі і жодного разу не зверталися до органів з приводу продовження терміну перебування.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі