Культура

Вінницькі “Олені” заспівають із Сердючкою та симфонічним оркестром

9 листопада 2010, 15:42

Минулої неділі в рідному селі зірки Віктора Бронюка можна спостерігати дивну картину - “Побєда” тягне на буксирі воза із нареченою та веселим оркестром. Так наші “Олені” на природі Соколової під Хмільником знімали фото до обкладинки третього альбому гурту. Про решту планів лідер “Оленів” розповів уже після батьківського фуршету із газованими помідорами.

- Альбом вже на 80% готовий, але постійні концерти не дають змоги зробити його на всі сто..., - розповів Вітя-Олень. - Як ми його назвемо загадувати не буду, бо за звичай із назвою визначаємось як студенти в ніч перед екзаменом...

- Це правда, що “Олені” готуються до штурму палацу “Україна”?

- На 21-ше лютого запланований наш виступ у головному залі країни із симфонічним оркестром. Як воно вийде ще не знаю, але оркестр я зачепив під час участі в шоу “Зірка + Зірка”. Знаєте для чого? Мені в Києві так і сказали: “Маєте багато фанатів серед еліти, але у Палац спорту чи стадіон вони не прийдуть!” Тоді ми вирішили йти до них.

- Там буде дует із Семенович?

- Дуже цього б хотілось, бо Росія все більше хоче нашої музики і вже три ФМ-станції в Москві крутять вінницьких музик. А ще маю плани заспівати разом із Сердючкою, бо з Андрієм ми знайшли спільну мову під час фіналу телешоу і він готовий заспівати разом. Що це буде за пісня — наша чи його будемо визначатись.

 

Записав Роман Ковальський, для ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі