Економіка

Вінницькі підприємства збільшили експорт товарів у Європу: продають мед, олію і тушки курей

13 вересня 2018, 11:29

 З моменту підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом товари українського походження активніше почали виходити на європейський ринок. Так, митницею з початку року було видано 2445 сертифікатів EUR.1 на товари, що експортуються до країн  Європейського Союзу. Ця цифра перевищила минулорічний показник на 547 сертифікатів, що говорить про зростання експортних операцій вінницьких підприємств.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Вінницькій області.

Найбільше сертифікатів оформлено до Польщі (1174), Німеччини (244), Румунії (178). Серед інших країн партнерів – Австрія, Іспанія, Литва та Нідерланди. Найбільше вінницькі виробники експортують: мед бджолиний, олію соєву, тушки та частини замороженої курчати, яблука, сік яблучний, свіжі та заморожені ягоди, продукти переробки з текстильної давальницької сировини, вироби з деревини, горілка та настоянки, ячмінь пивоварний.

Загалом, з 2014 року митниця видала вже 9313 сертифікатів EUR.1.

Раніше ми писали, що підприємство з Вінниці експортує олію на всі континенти світу. Цікаво, що на території Вінницької області найбільші площі фруктових садів в Україні. Вінницькі яблука користуються попитом в Білорусії, Грузії, Вірменії та навіть в Саудівській Аравії.

Вінниця.info

Теги: підприємство 
Матеріали по темі