Економіка

Вінницькі підприємства зможуть отримати пільгові кредити на енергозберігаючі технології. Мерія підписала меморандум з «Укргазбанком»

1 листопада 2017, 11:44

 1 листопада Вінницька міська рада підписала меморандум з державним «Укргазбанком» про пільгове кредитування бізнесу для покращення своєї енергоефективності. Програму і механізм часткової компенсації ще розробляють. Однак вже відомо, що увага зосереджуватиметься на таких галузях: інформаційні технології, зелена енергетика, туристичні та медичні послуги, легка і харчова промисловість і соціальне підприємництво.

Про це розповів заступник міського голови Владислав Скальський.

«Це має бути тільки легальний бізнес. Розмір компенсації залежить від програми, яку ми зараз розробляємо. У будь-якому разі, ми будемо дивитися протягом року, яким чином розвиватиметься ця програма. Якщо бачитимемо потребу у додатковому фінансуванні, звичайно, будемо виходити з пропозиціями збільшити ці фонди.

Основний механізм. Якщо підприємництво виходить «з тіні», якщо воно генерує більше місцевих податків, ми готові розглядати цю дельту між податковою базою минулого року і цього року як джерело для компенсації кредитів», - говорить посадовець.

Голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко зазначив, що установа працює з Вінницею не перший рік.

«Це не випадковий вибір. Саме тут багато уваги приділяють енергоефективним технологіям. Ще є дуже великий потенціал. Саме Вінниця першою з міст пострадянського простору отримала Європейську енергетичну відзнаку», - наголосив він.

Додамо, що з2011 року Вінниця доєдналася до Угоди мерів, згідно з якої до 2020 року усі міста-учасники Угоди зменшать викиди вуглекислого газу на 20%.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: підприємство 
Матеріали по темі