Суспільство

Вінницькі правоохоронці повернулись із горезвісного Краматорська, але не всі...

16 лютого 2015, 12:04

 16 лютого зранку до Вінниці повернулися 167 правоохоронців, які слідкували за порядком в Попасній та Краматорську.

Сонячна погода, рідні та друзі зустрічали бійців з квітами, повітряними кульками та з посмішками на обличчях. Нажаль, з «гарячого» Сходу повернулися не всі… Від ворожого «граду» загинув 33-річний правоохоронець Денис Жембровський, якого 13 лютого поховали у Вінниці. Ще двоє отримали поранення та наразі проходять лікування. Тож зустріч з рідними, колегами і близькими розпочали з хвилини мовчання в пам'ять загиблого колеги.

Капітан міліції Андрій Слободянюк, розповів що він був поруч з Денисом Жембровським, в день коли терористи поцілили в штаб.

«10 лютого під час обстрілу покійний Жембровський Денис стояв поряд зі мною, буквально за метр. Потім ми почули чотири досить сильних гула. Я стояв біля фіртки і якраз пробігала жінка, я їй відчинив. Пам’ятаю, далі пішли бризги вогню, вона впала і Денис впав. Жительці осколком заділо ногу, ми її потім забрали в укриття, надали допомогу, а Денис отримав травми не сумісні з життям», - розповів міліціонер.

 

Про жахливі «будні» Попасної під обстрілами терористів розповів і командир спец батальйону «Вінниця», майор міліції Руслан Мороз.

«Терористи цього разу були найжорстокішими і цей раз був найважчий. Ми поїхали традиційно в місто Попасна. Доводилось гасити пожежі, розбирати руїни, людей спасати. Після виїзду людей з міста, ми виконували функції і швидкої допомоги, ми виїжджали на виїзди і максимально рятували людей. Наші бійці вивозили людей безпосередньо з населених пунктів де були обстріли, загалом вивезено було людей понад 400 чоловік. Весь час були обстріли «градами» і різними артилерійськими установками», - говорить майор міліції.

Сьогодні правоохоронці вже вдома. Чоловікам дали чотири вихідних для відновлення сил, а потім знову вони приступлять до несення служби.

Під час зустрічі захисників урочисто привітали одного з правоохоронців, в якого сьогодні День Народження.

Деяким бійцям присвоїли чергові звання. Батькам і дружинам вручили листи-подяки, також вручили подяки і водіям, які возять вінницьких міліціонерів у небезпечні відрядження.

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: АТО бійці 
Матеріали по темі