Місто

Вінницькі велосипедисти проїхали 400 кілометрів з молитвою за Україну

4 липня 2016, 11:40

 17 велосипедистів із Вінниці, Житомира та Києва подолали шлях з Житомира до Світяза з молитвою про Україну. За 5 днів подорожувальники проїхали 420 кілометрів.

Ночували у храмах та монастирях, щодня відправляли Літургію за свою землю, розповіли Вінниця.Інфо організатори мандрівки.

«Ми молилися за мир в Україні та над цілим світом. В дорозі були небезпечні моменти швидкого руху, але нас оберігали ангели», - розповідає представниця монахинь, організаторів подорожі сестра Ірина Мащицька. 

Спеціально для подорожі замовили спецодяг – футболки з картою України та куртки зі стрічками-які світяться від автомобільних фар. Щодня учасники велоподорожі прокидалися о п’ятій ранку та долали по 100 км. Побували у Житомирі, Новоград-Волинському, Рівному, Луцьку та Ковелі. Дорогою трапилася невелика пригода – один з велосипедистів пробив колесо, тому довелося гуртом його міняти.

«Пробили шину. Але це є знана ситуація для велосипедистів, як і для автомобіліста, бо кожен, хто їде далеко, має з собою запасну шину. Тому ми легко справились. Для більшості із нас проїхати 420 кілометрів за тиждень – це рекорд. Лише троє мали раніше подібний досвід тривалого катання. Але усі вдало дісталися цілі», розповіла Ірина Мащицька.

У Світязі, біля Шацьких озер священики з ордену паллотинів та монахині організовують табір для дітей із зони АТО, тому учасники велопоїздки залишились там ще на тиждень, щоб допомогти у роботі з підлітками. Школярам з Донбасу проводять психологічні заняття, техніки зцілення та розваги у мальовничій місцевості.

 

 

 

 

 

Вінниця.інфо, фото – соціальні мережі.

Теги: молитва 
Матеріали по темі