Суспільство

Вінницькі ветерани велоспорту вшанують марафоном до Почаєва пам'ять загиблих на дорогах велосипедистів

5 липня 2017, 15:01

8 липня з Вінниці до Почаївської Лаври стартують 10-ті велоперегони. Їх щороку організовують та проводять ветерани велоспорту Вінницької області.

«Ювілейні перегони ми щороку присвячуємо велосипедистам, які втратили життя на дорогах. Наша команда, це десяток спортсменів, які мають титули. Якщо говорити про мене, то своє життя з цим видом спорту пов’язав з 8-9 років. Хотів мати велосипед, батьки не мали можливості придбати. А за радянські  часи, у таких секціях, давали велосипеди додому. Мене це підманило. Почав займатися. Були здібності, тому згодом отримав майстра велоспорту Радянського союзу. Також призер всесоюзних змагань  у 1989 році. Через травму у 20-річному віці пішов з професійного спорту. Але і до цього часу Їжджу на шосейній веломашині.  У кожного з нашої команди своя історія. Але ми тримаємо себе у тонусі. Бо колишніх спортсменів не буває. Частенько збираємося на спільні тренування. І вже багато років тому розпочали цей марафон», - розповідає Вінниця.info співорганізатор акції Ігор Лиснюк.

За маршрутом ветерани велоспорту мають проїхати понад 300 кілометрів. За цей проміжок зупинятися будуть чотири рази.

«Виїжджаємо о 6 ранку. І, як показує досвід, о 16.30 вже бачимо купола Лаври. Там, ставимо свічки, молимося за упокій. Також молимося за мир», - зауважує Лиснюк.

До Вінниці спортсмени повернуться того ж дня автомобілями.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця ветерани велоспорт 
Матеріали по темі