Суспільство

Вінницькі випускники 11 класів повинні подавати документи до ВНЗ електронкою

30 травня 2016, 13:08

 Цьогорічні випускники 11 класів повинні подавати документи на вступ до ВНЗ тільки в електронній формі. Випускники 9 класів мають можливість подачі документи, як в паперовій версії так і в електронній.

Про це 30 травня під час прес-конференції повідомив заступник голови – директора департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

«Прийоми документів здійснюється з 11 по 27 липня для випускників 11 класів і до 20 липня для випускників 9 класів, які будуть вступати до ВНЗ першого та другого рівня акредитації. В цьому році є новація – подача документів 11 класів тільки в електронній формі. По-перше це ставить всіх у рівні умови, по-друге це полегшує процедуру подачі документів. Не потрібно їхати в те чи інше місцо, витрачати свій час та кошти на білет. Потім свій час витрачати в приймальній комісіях, чергах. Це все можна здійснити в електронному вигляді або з дому, або з центрів, які будуть діяти при навчальних закладах, які таку послугу надаватимуть безкоштовно», - зазначив І. Івасюк.

За його словами, ще однією цьогорічною новацією вступу є те, що абітурієнт має змогу подати 15 заяв з приводу вступу. В кожен ВУЗ до 5 спеціальностей, але кількість ВУЗів необмежена. Тобто, можна подати по одній заяві в 15 ВУЗів, або можна подати в 3 ВУЗи по 5 заяв.

Сертифікати ЗНО подаються тільки 2016 року. 

 

Ігор Івасюк 

Нагадаємо, що на Вінниччині під час першого ЗНО з української мови та літератури  зафіксували 4 порушення.

11 травня на Вінниччині провели зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Троє вінничан не склали ЗНО.

ВИННИЦА.info

Теги: документи студенти вступ вузи Івасюк 
Матеріали по темі