Політика

Винницкие националисты «всплакнули» у памятника Сечевым Стрельцам по Шухевичу

5 березня 2010, 17:45

5 березня 2010 року біля пам’ятника Січовим Стрільцям та воїнам ОУН-УПА у Вінниці відбулась акція з вшанування пам’яті головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича, з приводу 60-ї річниці його загибелі.

Як передає ВІННИЦЯ.info, участь у акції взяли представники Вінницької міської організації ВО «Свобода», вінницької обласної організації Конгресу українських Націоналістів та громадськість.

Під час акції отці Української православної церкви Київського Патріархату та Греко-католицької церкви відслужили поминальну панахиду. Також відбулось покладання квітів до пам’ятника Р.Шухевича, а пам’ять про нього почтили хвилиною мовчання.

«Весь час так велось, що історія України розвивається з певним роздиранням, з певними тортурами та з певною важкістю для населення, і на протязі всього періоду ми вбачали це. Саме такі гідні сини як Роман Шухевич робили все для того, щоб сьогодні ми мали незалежну державу з власними грошима, з власною армією, з власними кордонами. Я впевнений, що справа Шухевича ніколи не загине», - сказав під час вшанування голова вінницької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олексій Фурман.

Довідка.

5 березня 1950 р. Роман Шухевич загинув у підпільній штаб-квартирі в с. Білогорща біля Львова у бою з московськими окупантами. У 2007 році Президент України Віктор Ющенко присвоїв йому звання Герой України.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі