Економіка

Винницкие строители будут реконструировать автобан "Киев-Харьков" к ЕВРО- 2012

22 лютого 2010, 15:58

Вінницька шляхобудівна компанія «Південьзахідшляхбуд» стала переможцем тендеру Державної служби автомобільних доріг «Укравтодор» по реконструкції частини автобану «Київ-Харьків» в рамках підготовки до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

Про це ВІННИЦЯ.info повідомив генеральний директор "Південьзахідшляхбуду" Володимир Вакар.

На цей тендер «Укравтодор» виставив 3 ділянки дороги між Борисполем Київської області та Лубнами (Полтавська область) довжиною 45,5 км, 36,7 км та 37,7 км. Претендувати на реконструкцію цих ділянок автодороги, окрім «Південьзахідшляхбуду» заявились компанії Onur Taahhut Tasimacilik ve Ticaret, Gulsan Construction Industry Tourism, Transportation and Trade (Туреччина), Azerkorpu (Азербайджан), GD Granit AD Skopje (Македонія), Joca Ingenieria y Construcciones (Іспанія) і Todini Costruzioni Generali (Італія), а також "Дорожнє будівництво "Альтком" з Донецька.

За резульататми тендеру підряд на реконструкцію першої ділянки довжиною 45,5 км вартістю 603,945 млн. гривень виграла донецький «Альтком», другу ділянку 36,7 км за 579,218 млн. гривень реконструюватиме турецька Onur Taahhut Tasimacilik ve Ticaret. Третя ділянка довжиною 37,7 км за 557,870 млн. гривень дісталась вінницькому «Південьзахідшляхбуду».

Фінансування цієї реконструкції передбачається за рахунок залученого від Світового банку кредиту відповідно до проекту "Поліпшення автомобільних доріг і безпеки руху" , за яким на цю реконструкцію передбачено 298,5 млн. доларів.

Приступати до безпосередніх робіт вінницькі будівельники планують на початку квітня. Вінничани будуть реконструювати ділянку від кордону Київської та Полтавської областей до Пирятина у Полтавській області, а також 6 км за Пирятином. Зараз вони разом із англійською інженерною компанією погоджують будівельно-технічну документацію.

За словами генерального директора «Південьзахідшляхбуду» Володимира Вакара на реконструкції ділянки автотраси «Київ-Харьків» вінницька компанія задіє понад 100 одиниць техніки та близько 500 висококваліфікованих будівельників-шляховиків. Причому більше 70% працівників – це саме вінничани. Завершити будівельні роботи вони планують менше, ніж за 2 роки, хоча підписаний із Укравтодором контракт передбачає строк виконання у 30 місяців.

"Ми плануємо виконати всі роботи менш, ніж за 2 роки, адже їх затягування лише позначиться на зменшені нашого заробітку, адже призведе до зниження рентабельності", - каже Володимир Вакар.

У планах вінницьких будівельників на поточний рік це не єдиний масштабний проект. «Південьзахідшляхбуд» планує продовжити роботи із реконструкції автотраси «Київ-Ковель», де компанія також стала одним із переможців тендеру. Не гребуватимуть вони брати участь і у тендерах по реконструкції та будівництву комунальних доріг на теренах Вінницької області.

"Поки що говорити, що і де ми плануємо будувати у Вінницькій області зарано. Адже обласний бюджет, де закладаються ці проекти, ще не прийнято. Але ми обов’язково будемо брати участь у цих тендерах", - зазначив Володимир Вакар.

 

 

ВИННИЦА.info

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі