Влада

Вінницьких лікарів оздоровлятимуть за державний кошт

11 травня 2011, 17:15

Уряд України посилить соціальні гарантії для лікарів та працівників соціальної галузі.

Про це повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України Сергія Тігіпка.

Посилення соціальних гарантій для лікарів та працівників соціальної галузі, яке проведе Уряд, сприятиме зростанню престижності цих професій та поліпшенню якості обслуговування українців. Про це Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив на брифінгу після засідання Кабінету Міністрів.

За словами Сергія Тігіпка, з 1 січня 2012 року медичні та фармацевтичні працівники державних та комунальних закладів будуть отримувати допомогу на оздоровлення у розмірі посадового окладу при наданні щорічної відпустки.

Соціальним працівникам з 1 вересня нинішнього року виплачуватимуть надбавки за вислугу років від 10 до 30% окладу.

Крім того, випускники-медики та фармацевти, які працюватимуть не менше трьох років у сільській місцевості, а також сімейними лікарями, дільничними педіатрами та терапевтами, будуть отримувати одноразову адресну грошову допомогу у розмірі п’яти мінімальних заробітних плат. Наразі це становить близько 5 тисяч гривень.

«Ці заходи дозволять підвищити престижність цих дуже важливих для держави професій та стимулюватимуть приплив молодих спеціалістів у медичну та соціальну галузі», – зазначив С.Тігіпко.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі