Суспільство

Вінницьких майбутніх інженерів-радіотехніків визнали найкращими в Україні

7 квітня 2017, 13:32

 У Вінниці завершилися Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки (ВСОРТ–2017). Позмагатись за звання найсильніших у цій фаховій області приїхали кращі студенти та магістранти, які здобули перемоги у відбіркових Олімпіадах на базі вищих навчальних закладів Вінниці, Києва, Чернігова, Черкас, Харкова, Житомира, Одеси, Львова, Чернівців, Хмельницького.

«Інженер з якісною освітою став рідкісним, але бажаним і високооплачуваним працівником на теренах нашої держави», -  зауважив у листі до учасників Олімпіади директор департаменту науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України Дмитро Чеберкус.

За підсумками Олімпіади у ній перемогли:

1 місце — Горбатенко Максим (Вінницький національний технічний університет)

2 місце: Сесь Ростислав та  Думенко Денис (Вінницький національний технічний університет)

3 місце: Соколов Кирило (Національний технічний університет України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського), Демчина Юрій (Національний університет «Львівська політехніка») та  Трофімов Павло (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).

Командна першість:

1 місце — Вінницький національний технічний університет.

2 місце — Національний технічний університет України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського та Житомирський військовий інститут, ім. С. П. Корольова.

3 місце — Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича та Національний університет «Львівська політехніка».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця студенти олімпіада 
Матеріали по темі