Суспільство

Вінницьких поліцейських нагородили за розкриття злочину. Фото

8 листопада 2018, 16:29

 8 листопада, під час засідання виконкому Вінницької міської ради, чотирьох працівників патрульної поліції було відзначено грамотами та грошовими преміями за те, що 18 жовтня вони затримали озброєного зловмисника, який грабував автомобілі.

В той день, двоє поліцейських на Вишеньці помітили підозрілого чоловіка, який їхав на велосипеді. Зупинивши його, зловмисник з першого разу намагався відкрити вогонь в одного з поліцейських, інший – запобіг цьому, вибивши у злочинця з рук пістолет. Але чоловікові вдалося втекти, він  здійснив в бік поліцейських ще два постріли.

4 співробітника поліції в результаті оперативних дій знайшли чоловіка на перехресті вулиць 600-річчя і Келецької. Згодом з’ясувалось, що злочинець виявився не мешканцем Вінниці та займався грабежем автомобілів.

«Завдяки злагодженій роботі поліцейських, вдалось затримати небезпечного злочинця, який розгулював вулицями Вінниці, і цим змогли запобігти пошкоджень майна вінничан. Саме така робота – приклад достойної служби поліцейських. Результат реформи поліції. Хоча багато хто її критикує, але реальні справи говорять про себе.

Один із прикладів, вчора працівники поліції затримали 3 зловмисників, які фактично наносили збитки суб’єктам господарської діяльності у розмірі 5 мільйонів гривень. Ось такі факти, говорять про те, що у Вінницькій області можна довіряти поліції», – зазначив мер міста Сергій Моргунов.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: злочин премія поліція 
Матеріали по темі