Спорт

Вінницьких школярів, які мріють стати, як Мессі, зірки «Ниви» вчили грати футбол

13 травня 2017, 16:09

 13 травня гравці СФК «Нива-В» вчили гри у футбол учнів Вінницької школи № 21. Урок футболу зібрав близько 200 учнів 21-ї школи молодшого шкільного віку та інших мешканців мікрорайону.

Про це Вінниця.info повідомляє прес-служба СФК «Нива-В».

На захід завітала «Нива-В» практично в повному зірковому складі, на чолі з президентом Василем Вовком, старшим тренером Юрієм Солов’єнком і капітаном Колінсом Нгахою.

«Думаю, що тепер будемо проводити такі заходи регулярно Згадую, як сам в юності грав в футбол. В нашому невеличкому селі на Шаргородщині були три команди, які боролися за першість. Це було настільки захоплююче, що за нашими баталіями приходили спостерігати батьки», – зазначив Василь Вовк.

Нивівці розбилися на пари, які проводили з 10-а класами різноманітні конкурси і майстер-класи. В деяких з них взяли участь й педагоги! Найкращі учасники свята отримали в подарунок спортивні сумки, рюкзаки, кепки та зошити. На завершення – фото на згадку і роздача автографів.

«Мені сподобалося, що до нас приїхали професійні футболісти. Вони показали багато цікавих прийомів», – сказав 3-класник Женя Клименко.

«Я почав займатися футболом в шість років. Хочу бути схожім на Ліонеля Мессі, а грати за «Шахтар» або «Ниву-В», – поділився 2-класник Саша Лебідь.

Пан Вовк вручив колективу школи комплект з п’яти футбольних м’ячів та фірмову футболку «Ниви-В» з автографами всіх гравців. Також кожен учасник спортивного свята отримав квиток на найближчий матч «Ниви-В» – з «Арсеналом-Київщиною».

 

 

 

 

Вінниця.info, фото з офіційного сайту СФК «Нива-В»

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: учні Вінниця футбол Нива-В зірковий урок футболу 
Матеріали по темі