Суспільство

Вінницьких студентів-медиків навчать оперувати на відстані з камерою формату «360»

22 березня 2017, 00:46

Напередодні  ініційованої активістами Вінниці реконструкції парку «Хімік», що по вул. Некрасова,  територію вирішили протестувати новітньою розробкою – камерою формату «360 градусів».

«Це камера, має дві лінзи. Спереду та ззаду. Вони знімають одночасно. Таким чином накладається відео. І воно показує абсолютно все, що відбувається навколо. І навіть зверху. Якщо одягнути спеціальні окуляри, також формату 360, то можна відчути себе у реальному часі, спостерігаючи за цим відео. Технологію можна застосовувати в медицині. Адже вона здатна допомогти студентам-медикам відчувати себе хірургом, навіть ніколи не тримаючи в руках скальпеля. На пари студенти можуть прийти, закріпити знання на теорії. А от в операційну мало кого допустять. Тому камера може стати одним з ключових моментів у розвитку медицини.

 Нещодавно мене запрошували на конференцію. Ми говорили про перспективи застосування технології у сфері медицини. Американці вже роблять такі відео. Ми переймаємо їх досвід. На конференції з'явилась ідея знімати операції наших лікарів у форматі 360, адже в багатьох хірургів є студенти і таким чином буде змога ділитись досвідом за межами операційної. Ідея чекала виходу в світ. Зараз з'явився керівник проекту, студент Вінницького медичного університету Павло Мальований, який вже має певні напрацювання в сфері Розумної Медицини. І він бажає створити мережу медичних коворкінгів, де кожен студент буде мати змогу практикувати свої здібності. Медицина 360 буде першим кроком», -  розповіла Вінниця.info ментор проекту  з  стратегії розвитку Ольга Амаре.  

Команду вже запросили до київської та кіровоградської клінік на зйомки операцій.

Поки монтується відео з парку "Хімік", про здатність зйомки камерою формату "360" можна зрозуміти з цього ролика

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця студенти медики камера 
Матеріали по темі