Суспільство

Вінницьких студентів та волонтерів запрошують стати пасажирами Потягу Єднання «Труханівська Січ»

6 грудня 2016, 09:50

12 грудня  з Києва вперше в Україні, на Південь країни, відправиться Четвертий Потяг Єднання України. Вінничан запрошують взяти участь у цій акції.  

«Потяг Єднання має назву «Труханівська Січ». Його пасажири -  з студенти, волонтери, громадські активісти та військовими зі Східних та Західних областей. Загалом, майже 200 чоловік. З них 170 - це молодь, яка піклується про своє майбутнє, поїдуть налагоджувати прямий діалог з однолітками в південні міста України», - розповідає Дмитро Мира, організатор події на Вінниччині. – «Мета акції: залучити молодь до створення демократичного громадського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну. Це експеримент комунікацій серед різних верст населення, який надає поштовх до розв'язання хоча б кількох гострих питань нашої країни. Це історичні, культурологічні та соціальні диспути, які організовуються з врахуванням особливостей кожного міста».

Учасниками 4-го етапу будуть студенти і молодь з різних регіонів.

«Ми розраховуємо на отримання відповідей на питання саме про напрямки розвитку України, про наше майбутнє, про те, якою молоді люди хочуть бачити Україну. Ми попередньо домовилися про різні формати діалогів, про можливість отримання нових знань, про взаємне навчання та допомогу там, де суспільство має навчитися самостійно вирішувати свої проблеми, а не чекати, що "хтось прийде і зробить», - продовжує Мира.

Акція стартує 11 грудня зі збору груп у Києві та відвідування Київської Резиденції Св. Миколая. “Різдвяний Потяг Св. Миколая” у складі 9 вагонів, відправиться з Києва 12 грудня за наступним маршрутом: Київ 12 грудня - Сміла (Чигирин, Холодний Яр) 12 грудня - Дніпро 13 грудня - Запоріжжя 14 грудня - Волноваха 15 грудня - Маріуполь 16 грудня - Бердянськ 17 грудня - Генічеськ 18 грудня - Херсон 19 грудня - Миколаїв 20 грудня - Одеса 21 грудня - Київ 22 грудня. Потяг відвідує зону АТО, а саме Воноваху і Маріуполь.

«В потязі будуть працювати групи студентів, Хмельницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Донецької та Луганської областей. Пропонуємо і Вінничанам приєднатися», - зауважив Мира.  

Реєстрація учасників до 10 грудня, кількість місць обмежена. Реєстрація за телефоном: 096 68 55 983 – Дмитро, або  Іванова Олена 067-220-40-08, 099-710-90-45.

Теги: Труханівська Січ Потяг Єднання Вінниця студенти волонтери 
Матеріали по темі