Суспільство

Вінницьким дітям ROSHEN відкриває всі секрети приготування солодощів. ФОТО

23 грудня 2010, 15:09

У Вінниці 22 грудня ROSHEN відкрив єдиний у Східній Європі інтерактивно-освітній центр для дітей.

Безкоштовні екскурсії для школярів на Вінницьку фабрику Кондитерської Корпорації ROSHEN користуються великою популярністю серед шкіл не тільки нашої області. Під час екскурсій  діти мають можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів, роботу сучасного обладнання та майстерність кондитерів.

22 грудня відкрився Дитячий розважальний центр ROSHEN, який включено до екскурсійної програми Вінницької фабрики.

Він є унікальним і єдиним в Україні повністю автоматизованим інтерактивно-освітнім комплексом для дітей молодшого та середнього шкільного віку, який в ігровій формі відкриває дітям секрети інгрідієнтів їх улюблених солодощів.

Програму відкриття ігрового центру почали діти із ансамблю «Барвінок».

Урочисто відкрили розважальний центр голова спостережної ради компанії "ROSHEN" Петро Порошенко, голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига, міський голова міста Вінниці Володимир Гройсман, народний депутат України Оксана Білозір.

Над проектом працювали німці, англійці, голландці, американці для того щоб зробити для наших дітей свято. «Потужна команда з США, яка монтувала робота вперше за свю богаторічну історію робила це для кондитерської фабрики, а не для «Дісней ленда»», - каже голова спостережної ради компанії "ROSHEN" Петро Порошенко.

«Центр зможе відвідати кожен день 6 груп - по 32 дитини в групі, на рік це 40 тисяч дітей. 40 тисяч дітей ми зробили щасливішими. 40 тисяч дітей не один раз тут посміхнуться і енергія дитячих усмішок це найкраща, найчистіша, найпотужніша енергія, яка буде забазпечувати ефективну роботу дорослого колективу фабрики», - сказав Петро Порошенко.

«Ми відкриваєм ценртр який є єдиним в Україні і Східній Європі. Від сьогодні  туристичні маршути Вінниці будуть включати цей чудовий центр, який знаходиться саме у Вінниці», - сказав Володимир Гройсман.

«Діти дивляться на світ і бачать цей світ таким, яким ми його для них приготуємо. І те що сьогодні створено для дітей такий музей означає що ми намагаємось усе найкраще дати нашим дітям» - Оксана Білозір.

Інтерактивний центр розрахований на дітей шкільного віку.Відвідувати центр діти будуть класами (не по одному), так як не всі батьки мають можливість повести свою дитину.

Під час екскурсії діти не лише візуально ознайомляться з виробництвом, а й в ігровій формі отримають інформацію про інгрідієнти солодощів

Перший кого зустрінуть діти , увійшовши до ігрової зали, буде «живий» робот. Він розповість школярам про ROSHEN , дасть відповідь на їх запитання, пограє гру та зробить груповий фотознімок.

Далі на школярів очікує захоплююча мандрівка по 5 кімнатах, які зберігають секрети цукру, шоколаду, карамелі, смаку та запаху.

На кінець подорожі дітям продемонструють фільм у 4D кінотеатрі

І звичайно в кінці екскурсії всі отримають солодощі та фото, яке зробили на початку подорожі.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі