Місто

Вінницьким школам передали історичні книжки

28 лютого 2017, 17:14

 28 лютого у Вінниці в міській раді Бібліотека «Дня» передала міським школам історичні книги. Для кожної вінницької школи за рахунок міського бюджету були придбані по три книги. Це «Ваші мертві вибрали мене...» Джеймса Мейса, «Бронебійної публіцистики» Михайла Драгоманова та «Україна Incognita. ТOP-25». Всі вони історичні, в яких написані факти з української історії, які мало відомі нашому народу.

Під час заходу були присутні викладачі шкіл та бібліотекарі.

«У цьому році 15 років нашій першій книзі, яка дала назву серії «Україна Incognita», до неї були та той час долучені кращі автори, наскільки я знала. І ця книга бестселер, вона перевидана 9 разів. Вона залишається дуже затребуваною. Хоча, мені здавалося, що тоді це було відтворення невідомих сторінок української історії…

Я дуже вдячна, що школи Вінниччини отримають книгу «Ваші мертві вибрали мене...». Книга написана дуже розумним вченим і людиною, яка попереджала нас про усі можливі проблеми, якщо ми не будемо вчитися дуже швидко і ефективно. Автор казав, що ви можете опинитися в українські резервації, що ви неповинні говорити з світом з позиції жертви, ви повинні бути сильними і дуже швидко залатати всі травми, які народ отримав у 20 столітті зокрема», - каже редактор всеукраїнської газети "День" Лариса Івшина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: книги 
Матеріали по темі