Спорт

Вінницьким спортсменам, які отримали призові місця на Паралімпіаді в Кореї, вручили грошові сертифікати

27 березня 2018, 15:11

 27 березня, вінницьким паралімпійцям-лижникам, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили грошові сертифікати за перемогу на ХІІ зимових Паралімпійських іграх, що відбулися у Південній Кореї (Пхьончхан).

Про це повідомляє прес-служба Вінницької облради.

Сертифікат на 250 тисяч гривень вручили двічі срібному призеру ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року з біатлону та лижних перегонів, призеру етапів Кубка світу Олександру Казіку. 100 тисяч гривень – майстру спорту України міжнародного класу з біатлону та лижних перегонах, учасниці ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року Ірині Буй та по 50 тисяч гривень за підготовку двічі срібного призера ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року Сергію Кучерявому та Марціну Кучерявому.

Під час зустрічі спортсмени поділилися враженнями від участі в змаганнях у Пхьончхані.

«Враження були лише позитивні і можна сказати, що все сталося дуже неочікувано, – сказав Олександр Казік. – Українська команда вважається однією із провідних, найсильніших та користується авторитетом серед інших країн-учасниць у змаганнях. Відчувалося, що до українців ставляться, як до сильних спортсменів, все було на найвищому рівні».

Також Олександр розповів, що під час змагань біг на лижах із заклеєними окулярами, оскільки мав статус повністю незрячого, з відповідними коефіцієнтами підрахунку результатів. Орієнтувався лише на підказки з динаміка, що був закріплений на спині його лідера-гайди і тренера Сергія Кучерявого. Незадовго до першого «срібного фінішу» вінничанин був першим, але не знав про це. Тренер із певних міркувань не інформував підопічного щодо місця. В підсумку до золота Олександру Казіку забракло 2,7 секунди.

«Брати участь у змаганнях такого рівня – велика відповідальність, це не порівняти ні з чемпіонатами світу, ні з етапами Кубка світу, це зовсім інше, – зазначила Ірина Буй. – Дякую за підтримку, адже для кожного спортсмена підтримка і віра є найголовнішими факторами для перемоги».

Для здобуття паралімпійської бронзи в Кореї дівчині не вистачило 4 секунди.

Вінниця.info, фото - обласної ради 

Теги: спорт 
Матеріали по темі