Суспільство

Вінницький боєць АТО склав повний список документів, необхідних по завершенню контрактної служби

4 травня 2018, 11:43

Менше року тому вінничанин Валерій Дощанський звільнився з лав Збройних Сил України. Чоловік колишній боєць АТО. Валерій розповідає  Вінниця.info, після завершення контракту, зіштовхнувся з низкою документальних проблем.

«Не у всіх військових частинах при звільненні на руки дають повний пакет документів, які необхідні вже  у мирному житті. З цим зіштовхнувся одразу, коли почав оформлюватися на Центр зайнятості. Шукати роботу, оформлювати інші документи. Я фаховий юрист. Тому це питання вирішив розібрати досконало. Для себе склав необхідний перелік всіх офіційних паперів», - пояснив Дощанський.

Валерій помітив, що з подібною проблемою зіштовхнулися чимало колишніх бійців АТО.

«Тому вирішив оприлюднити цей список. Безумовно, він допоможе скоротити час та зберегти нерви. Припустімо, боєць звільнися кілька місяців тому завершив контракт. Потім вирішив щось оформити, припустімо, у соціальних закладах. Звідти йому просять представити документи, які йому при звільнені не видали. Тому список залишаю відкритим для всіх», - зауважив Дощанський.

Список документів, який повинен мати на руках звільнений боєць ЗСУ:

1. Довідка про безпосередню участь особи в антитерористичної операції, забезпечення її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України;

2. Довідка про заробітну плату  (грошове забезпечення, винагороду за цивільно-правових договором) для розрахунку виплат за загальнообов'язкове державним страхуванням;

3. Довідка про сплату єдиних стартових та соціальних внесків;

4. Витяг з наказу командира військової частини про зарахування до списків військової частини і прийняття посади;

5. Витяг з наказу командира військової частини про звільнення з військової служби у запас;

6. Довідка про перебування на військовій службі в військовій частині.

Усі оригінали довідок мають бути надані у двох екземплярах.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО документи Вінниця бійці 
Матеріали по темі