Суспільство

Винницкий госпиталь для инвалидов Великой Отечественной войны пополнился новым оборудованием

9 травня 2010, 16:40

Вінницький обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни 9 травня поповнився автоматичним біохімічним аналізатором.

Про це повідомляє головне управління з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю Вінницької ОДА.

Голова Вінницької облдержадміністрації Володимир Демішкан на святковій зустрічі в честь Великої Перемоги 9 травня передав госпіталю автоматичний біохімічний аналізатор.

Зі словами щирої вдячності ветеранам, побажаннями довгого і щасливого життя учасникам війни цього ж дня прийшли привітати інвалідів, які перебувають на лікуванні в госпіталі, голова обласної Ради Григорій Заболотний та міський голова м.Вінниці Володимир Гройсман.

«Важко далась та перемога, мільйони людей не повернулись з війни, тому ми повинні завжди пам’ятати і знати, що були люди, які прагнули перемогти, які боролись за наше життя» - сказав В. Демішкан.

Довідка.

Вінницький обласний клінічний госпіталь засновано в 1946 році. 4-поверховий лікувальний корпус містить 130 терапевтичних ліжок, неврологічних – 40, хірургічних – 40, офтальмологічних – 10. У госпіталі працюють 49 лікарів, 164 середні медичні працівники.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі