Влада

Винницкий губернатор Домбровский и команда будут работать до тех пор, пока их из кабинетов не выгонят

16 березня 2010, 19:54

 Голова Вінницької обласної адміністрації Олександр Домбровський заявив, що «команда Домбровського» у Вінницькій обласній державній адміністрації максимально ефективно допрацює до нових кадрових призначень.

Про Олександр Домбровський сказав сьогодні під час прес-конференції.

«…на відміну від дуже багатьох областе, де і губернатори і заступники голів обласних державних адміністрацій знаходяться на лікарняних або уже написали заяви про звільнення, «команда Домбровського» у Вінницькій ОДА максимально ефективно допрацює до прийняття рішення по голові облдержадміністрації», - повідомив О.Домбровський.

Він також зазначив, що не збирається «робити чергову революцію і «хлопання» дверима».

«Абсолютно нормальним є – коли людина попрацювала у владі, вона повинна цивілізовано, якщо виникла така ситуація, відійти, подивитись на те, що відбувається в іншій системі координат, і мати, якщо будуть на те відповідні підстави, можливість повернутися на новому політичному циклі. Це не нормально, коли з кабінетів людей виносять «ногами вперед», для яких трагедія залишити крісло – це є трагедія всього життя. Для мене такої трагедії немає. Роботи поза межами влади у Вінницькій області є предостатньо. Саме головне бажання», - сказав голова Вінницької ОДА.

О.Домбровський називає свою «команду» однією з найкращих в Україні і пропонує її не змінювати. «Я вважав би, що це було б правильно для Вінницької області, і це було б правильно для нового Президента, і було б правильно і для нового прем’єр-міністра, і для Уряду, якщо у Вінницькій ОДА залишать професійну команду. Я впевнений, що команда ОДА у Вінницькій області є однією з найкращих в Україні», - сказав він.

О.Домбровський також висловив побажання, щоб в основі кадрових призначень «лежав не політичний принцип».

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі