Влада

Винницкий губернатор Домбровский в случае своей отставки не будет отбирать у Заболотного кресло главы облсовета

16 березня 2010, 13:42

Голова Вінницької обласної адміністрації Олександр Домбровський відкидає можливість очолити Вінницьку обласну раду у разі своєї відставки.

Як передає ВІННИЦЯ.info про Олександр Домбровський сказав сьогодні під час прес-конференції.

«…рокіровка відносно того, що Григорій Заболотний очолить Вінницький національний аграрний університет, а Олександр Домбровський очолить Вінницьку обласну раду – є неможливою», - сказав він.

О.Домбровський також зазначив, що готовий до зміни голови Вінницької ОДА. «Всі ми повинні змиритися з тим, що у Вінницькій області буде змінений голова ОДА в силу багатьох факторів і багатьох причин і я не робив не роблю і не збираюся робити щось для того, щоб «кігтями» утриматись за це крісло», - сказав він.

Він також не збирається «робити чергову революцію і «хлопання» дверима». «Можу сказати, що на відміну від дуже багатьох областе де і губернатори і заступники голів обласних державних адміністрацій знаходяться на лікарняних або уже написали заяви «команда Домбровського» в ОДА максимально ефективно допрацює до прийняття рішення по голові ОДА», - повідомив О.Домбровський.

Голова Вінницької ОДА називає свою «команду» однією з найкращих в Україні і пропонує її не змінювати. «Я вважав би, що це було б правильно для Вінницької області, і це було б правильно для нового Президента, і було б правильно і для нового прем’єр-міністра, і для Уряду, якщо у Вінницькій ОДА залишать професійну команду. Я впевнений, що команда ОДА у Вінницькій області є однією з найкращих в Україні», - сказав О.Домбровський.

Він також висловив побажання, щоб в основі кадрових призначень «лежав не політичний принцип».

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі