Влада

Вінницький губернатор Джига пішов на турнік

6 серпня 2010, 18:16

Перебуваючи з робочою поїздкою в Гайсинському районі голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига ознайомився із ходом робіт по відновленню стадіону «Дружба» в м.Гайсин.

Районне керівництво радо показало очільнику області стадіон із футбольним полем, де гратимуть місцеві команди; сучасний тренажерний зал; волейбольний майданчик та майданчик для міні-футболу.

М.Джига також оглянув відкриту площадку для загальної фізичної підготовки, де розміщені тренажери та турніки та не втримався від спокуси їх випробувати.

Після декількох вправ на тренажерах, керівник Вінницької області вирішив спробувати й турніки, адже він сам в ексклюзивному интерв’ю ВИННИЦА.info розповідав про підтягування кожного ранку та показував мозолі на долонях.

Тепер М.Джига особисто продемонстрував чудову фізичну підготовку керівництву району, своїм заступникам та журналістам, підтягнувшись 10 разів в один підхід.

Він також закликав усіх присутніх теж підтягнутися на турніку, проте ніхто із присутніх не зважився демонструвати свою спортивну підготовку.

Коментуючи свої фізичну форму, М.Джига сказав, що з ранку він зазвичай підтягується по 12 разів та полюбляє пробіжки й плавання в басейні.

Губернатор Вінницької області вітає підхід районної влади у приділенні ували до розвитку спорту та залучення людей до здорового способу життя. «Це нормальна тенденція в суспільстві, коли люди різного віку займаються собою – це альтернатива ресторанам, барам, кафе, які сьогодні нічого позитивного не несуть та є розсадниками п’янства, наркоманії», - сказав М.Джига.

Він закликав усіх долучатись до здорового способу життя. «Особистий позитивний приклад дорослих має стати потужним фактором впливу на дітей та підлітків в популяризації здорового способу життя», - вважає М.Джига.

Він також зазначив, що сам завжди займається спортом та навчає цьому своїх дітей. «Я буду робити все для того, щоб спорт на Вінниччині розвивався», - додав М.Джига.

 


 

 

 

 


 

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі