Влада

Вінницький губернатор Джига: Я із чиновника-депутата, хочу зробити себе господарника

20 липня 2010, 12:59

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига вважає, що результати місцевих виборів в області залежатимуть від економічного стану.

Про це Джига заявив, виступаючи на конференції Вінницької обласної організації Партії регіонів.

"Політику визначає економіка. Ми сьогодні представляємо велику силу, яка об’єднує і державну владу і потужну партійну організацію, і від того, як буде працювати економіка області, така буде довіра до нас", - сказав він.

На думку Джиги, довіра до влади та Партії регіонів залежатиме від її дій. "Щоб ми не казали людям, щоб не обіцяли, які б не були красномовними наші виступи, люди не довірятимуть нам, якщо слова не будуть підкріплені конкретними справами, А точніше – покращенням умов життя наших вінничан", - зазначив він.

Джига вважає, що ПР на Вінниччині повинна зосередитись на створення робочих місць. "Коли людина має роботу, має стабільну зарплату – вона буде впевнена в завтрашньому дні, і буде цій владі довіряти", - сказав він.

Не менш важливим за словам Вінницького губернатора є робота із людьми. "Останній мій прийом громадян показав, що наші чиновники нижчого рівня, і ті хто залишився, і ті, хто сьогодні прийшов до влади, до кінця не розуміють, що влада для громадян, а не вони для влади. Від цього залежить авторитет влади. І авторитет нашої партії від цього залежатиме. І від того, як ми будемо із людьми поводитись, а тут зібрались і глави адміністрації, і їх заступники, керівники управлінь, буде залежати громадська думка взагалі. І не потрібно лозунгів, не треба обіцянок, не треба нічого – треба нормальна поведінка і увага до людини", - зазначив він.

Джига також вважає за необхідне проводити розвиток інфраструктури регіону та залучення інвестицій. "Будуть інвестиції – будуть нові робочі місця. І не важливо під чиїм прапором вони приходять до нас", - сказав він.

Вінницький губернатор також має намір зосередити свої зусилля на боротьбі з корупцією та проявами монополізму. "Корупція в правоохоронних органах, у владних структурах – кругом вона є. Ми це будемо виявляти і ліквідовувати. Цим прикладом ми докажемо, що ми є чесною владою, інакше нам не буде довіри… Я вже не кажу про проблему, коли монополісти обдурюють сільське населення у питанні здачі на переробку молока. Нам вдалося підняти закупівельну ціну в середньому на 60-70 копійок, а в деяких районах – на гривню. І я думаю, що спілкуючись з сільським населенням, його реакцію ви вже знаєте. Не треба лозунгів, якщо раніше людина за здане молоко в місяць отримувала 500-600 гривень, то зараз вже 900-1000. Це найкраща агітація", - заявив Джига.

Нагадаємо, що 14 липня Вінницька облорганізація Партії регіонів обрала своїм лідером голову Вінницької облдержадміністрації Миколу Джигу.

Детальніше про те, як проходила партконференція можна прочитати тут.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі