Суспільство

Вінницький губернатор Джига запросив чиновників порухатися

9 жовтня 2010, 20:49

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига 9 жовтня провів ранкову зарядку для близько 200 бажаючих.

Ранкову зарядку о 7 годині ранку губернатор провів біля Вишенського озера в житловому мікрорайоні Вінниці «Вишенька».

Спочатку губернатор області разом зі своїми співробітниками та заступниками зробили пробіжку вздовж озера, а потім на спортивній площадці відбувся комплекс ранкових вправ.

Після майже годинної розминки М.Джига та усі бажаючі попідтягувались на брусьях та перекладинах.

«Сьогодні суспільство не використовує світові напрацювання в плані збереження здоров’я людей, здоров’я дітей, виховання, безпеки життя, здорового способу життя та інше. В нас зранку людей, які займаються спортом практично немає. Я ходжу ранком у парк – там нікого немає, лише поодинокі люди», - сказав М.Джига.

На його думку саме влада має пропагувати ведення здорового способу життя та запрошувати і долучати до спорту людей. «Проведенням подібних ранкових зарядок ми пропагуємо здоровий спосіб життя, а людина, яка займається своїм здоров’ям - менше хворіє і менше потрапляє у лікарні і для країни буде ефект і економія», - вважає губернатор Вінниччини.

Він переконаний, що ведення здорового способу життя є протипоставленням спиртним напоям і цигаркам, тому потрібно, що кожна людина над собою працювала, а держава має право і повинна втручатись в особисте життя людини. «Людина належить суспільству, і коли її суспільство лікує в лікарні безкоштовно, то необхідно, напевне, спитати і про здоровий спосіб життя», - сказав губернатор Вінниччини.

М.Джига наголосив, що рух – це життя і гарний настрій. «Ви бачили скільки посмішок було – це ж і зарядка, і наповнення киснем, а також гарний настрій з яким люди прийдуть додому», - констатував губернатор.

Голова Вінницької ОДА також запросив усіх бажаючих долучитись до ранкових зарядок, які проводитимуться двічі на тиждень.

«Ми запрошуємо усіх мешканців міста і будемо проводити такі заняття кожну суботу і кожну середу о 7 ранку, єдине скоріш за все будемо проводити таку зарядку на стадіоні в центрі, зараз підбираємо місце», - сказав М.Джига.

Сам же губернатор Вінниччини робить ранкову пробіжку кожного дня за виключенням п’ятниці, у цей день М.Джига – відпочиває від фізичних навантажень. Крім того, також двічі на тиждень очільник області грає у теніс, встає о 5.30 ранку та лягає - о 22.00.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі