Влада

Вінницький губернатор Джига завіз підшефному корвету "гуманітарку"

5 липня 2010, 15:08

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига в складі делегації області із 40 чоловік взяв участь у святкових заходах з нагоди відзначення Дня флоту та зустрівся з підшефним колективом корвету «Вінниця».

Про це повідомляє помічник губернатора Ірина Кравченко.

За її словами, Вінницька область відрядила до Севастополя у складі представників Барського, Літинського, Крижопільского районів та міста Вінниці. Серед членів делегації – учасники творчих колективів, які підготували концертну програму для своїх земляків у Криму. За Вінниччиною окрім морського військового судна з однойменною назвою, закріплені також чотири військові частини, які також відвідають члени делегації.

Микола Джига наголосив на важливості приділенню належної уваги вінничанам, які проходять службу на флоті: «Там служать наші вінницькі хлопці, наші діти. І ми маємо подбати про підтримку корвету «Вінниця».

Гості з Вінниччини прибули на борт не з пустими руками. На підтримку бойової готовності корабля командування корвету отримає від облдержадміністрації та обласної Ради сертифікат на суму 250 тисяч гривень. Окрім того, підшефним військовим частинам була передана необхідна для роботи та побутового обслуговування особового складу техніка.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі