Культура

Вінницький краєзнавчий музей хоче побудувати собі мансардний поверх

15 листопада 2010, 16:53

Виконавчий комітет Вінницької міської ради вирішив надати вихідні дані Вінницькому обласному краєзнавчому музею на проектування капітального ремонту з надбудовою мансардного поверху частини будівлі по вул. Соборна, 19.

Про це йдеться в рішенні виконавчого комітету №2426.

Таке рішення прийняте на підставі клопотання Вінницького обласного краєзнавчого музею, технічного звіту та історико-містобудівного обґрунтування будівельного підприємства ТОВ "МУР" (Вінниця).

Вінницький міськвиконком також зобов’язав приступати до виконання будівельних робіт тільки після розробки та погодження проектної документації та отримання дозволу Державної служби охорони культурної спадщини й управління інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області по Центральному регіону.

Враховуючи те, що дах музею зараз знаходиться у досить пристойному стані й покритий металопластиковою черепицею темно-зеленого кольору це рішення виглядає, або досить сумнівним з точки зору логіки, або за цим рішенням йдеться про чиїсь приватні інтереси, про що ми у найближчий час з’ясуємо та повідомимо наших читачів.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі