Економіка

Вінницький Nemiroff серед найбільш швидкозростаючих алкогольних брендів світу

9 липня 2010, 16:48

За даними авторитетного світового рейтингу The Drinks International Millionaires Club (Світовий Клуб Мільйонерів, Великобританія) міжнародний бренд Nemiroff увійшов до трійки найбільш швидкозростаючих  міжнародних алкогольних брендів.

Про це йдеться у повідомленні Drinks International.

За даними рейтингу World Millionaires Club, підготовленого незалежною дослідницькою компанією Euromonitor International за підсумками 2009 року, Nemiroff Холдинг є єдиним з Top-5 міжнародних брендів, що показав зростання виробництва, а саме на 6,4%. Загальний об'єм продажів склав 9,1 млн кейсів (1 кейс дорівнює 9 літрам).

«Почесна позиція в рейтингу найбільш швидкозростаючих  брендів, підтверджує стабільність і стійкий розвиток Компанії. Вісімнадцять років тому ми прийняли рішення створити сильний міжнародний бренд і стали першою алкогольною компанією на пострадянському просторі, якій вдалося цього досягти. В основі успіху міжнародного бренду Nemiroff, добре відомого в 55 країнах, - стабільна, бездоганна якість, використання у виробництві лише натуральних інгредієнтів і оригінальні авторські рецепти всіх напоїв», - коментує Олександр Глусь, президент, Голова ради директорів компанії Nemiroff.

 

Millionaires Club 2010: Fastest Growing International Brands*

(«Клуб Мільйонерів 2010: Найбільш швидкозростаючий міжнародний бренд)

 

Brand

Owner

Category

2008

2009

%+/-

Label 5

La Martiniquaise

Whisky - Scotch

1.98

2.16

9.1

Sobieski

Belvedere

Vodka

2.75

3.00

9.1

Nemiroff

Nemiroff Ukrainian Vodka Co

Vodka

8.55

9.10

6.4

William Lawson’s

Bacardi

Whisky - Scotch

1.50

1.59

6.0

Eristoff

Bacardi

Vodka

1.80

1.90

5.6

Russian Standard

Roust

Vodka

2.10

2.20

4.8

Bell’s

Diageo

Whisky - Scotch

2.20

2.30

4.5

Remy Martin

Remy Cointreau

Cognac

1.48

1.55

4.2

Black Velvet

Constellation Brands

Whisky - Canadian

1.96

2.04

4.1

Velho Barreiro

Tatuzinho

Cachaca

7.40

7.70

4.1

 

ДОВІДКА ПРО РЕЙТИНГ

The Drinks International Millionaires Club – щорічний світовий рейтинг алкогольних брендів, річний об'єм продажів яких перевищує один мільйон кейсів (*1 кейс дорівнює 9 літрам). Рейтинг складається за категоріями: віскі, горілка, ром, кашаса, коньяк, бренді, соджу, сетю, лікери, джин, текіла, біттери. Всі алкогольні бренди-учасники рейтингу поділяються на Національні (90% продукції реалізується в одній країні), Регіональні (80% продукції реалізується в одному глобальному регіоні, що включає декілька сусідніх країн) і Міжнародні (продукція реалізується, принаймні, в двох глобальних регіонах, при цьому не більше 80% в одному з них).

У складанні рейтингу, який проводиться незалежною дослідницькою компанією Euromonitor International, беруть участь більше 800 аналітиків зі всього світу. Досліджуються алкогольні ринки 205 країн. Euromonitor International займається глобальними маркетинговими дослідженнями вже більше 35 років і є однією з найбільш шанованих міжнародних дослідницьких корпорацій.

 

ДОВІДКА ПРО КОМПАНІЮ:

Nemiroff Холдинг – один із найбільших виробників алкогольної продукції в Україні, продукція якого постачається в 55 країн світу.

У структуру холдингу входять Управляюча компанія Nemiroff, Українська горілчана компанія Nemіroff, ДП «Алко Інвест», Торгове представництво Nemіroff у Росії і Торгове Представництво Nemіroff у Польщі, а також Nemіroff International зі штаб-квартирою у Будапешті (Угорщина).

Виробничі потужності компанії – 2 лікеро-горілчаних заводи – розташовані в місті Немирів (Вінницька область, Україна). Розлив продукції в Росії здійснюється на потужностях ВАТ «Лікеро-горілчаний завод «Ярославський» (входить у ФДУП «Росспиртпром»).

Асортиментний портфель продуктів під міжнародним брендом Nemіroff налічує 27 позицій. Основні торгівельні марки - Nemiroff «Оригінальна», «Українська Медова з перцем», «Українська березова особлива», Nemiroff Premium і Nemiroff LEX.

За підсумками 2009 року обсяг виробництва продукції під брендом Nemiroff склав 8,2 млн. дал напоїв, що на 6,5% перевищує показники 2008 року. Nemiroff Холдинг значно збільшив об'єм продажів на ключових алкогольних ринках - України, Росії та Польщі: в Польщі реалізовано продукції на 17% більше, порівняно з результатом минулого року. На українському ринку об'єм продажів збільшився на 10,5% і склав 4,4 млн. дал або 1,34 млрд. грн. (+ 30% порівняно з результатом 2008 р.). Зростання об'єму продажів продукції компанія Nemiroff в Росії склав 7,2 % (3 млн. дал).

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі