Суспільство

Вінницький "Олень" охрестив сина Данила і подарував усім матерям пісню

7 грудня 2010, 16:45

Минулої суботи опівдні біля храму Серафима Саровського на Вишенці перехожі звертали увагу на чорний джип і його водія у вишиванці, що дуже був схожий на зірку естради з телевізора. А коли із сусіднього авто вийшла струнка молода жінка і трепетно понесла до церкви білий згорток стало зрозуміло — це на 55-й день з моменту народження сина Тетяна і Віктор Бронюки хрестили малого Данила!

До речі, цей український православний храм було освячено рівно за 2 роки до дня народження Бронюка-молодшого — 11 жовтня 2008 року! Чи випадковий цей збіг? Мабуть, батюшка Олександр Токарчук не про це думав під час хрещення малого Данилка. Бо хоча в суботу мороз-морозенко дещо ослабив свої обійми і на вулиці було всього 2-3 градуси із знаком мінус подружжя Бронюків вирішило не купати півторамічного сина в купелі, як це заведено...

Данилко під час годинного таїнства практично весь час спав на міцних руках хрещеного батька Юрія. І тільки коли хлопчика розповили для помазання миром чола, очей, рук і ніг він спробував заплакати... За всіма народними прикметами — це добрий знак! Після цього батюшка Олександр прочитав три молитви і дві пари хресних батьків — Юрій-Соня та Саша і Наталя тричі відреклися від нечистого, аби уберегти свого похресника від хвороб і лихого ока... А вже за мить Данило повернувся на руки до мами Тані, коли батюшка запросив її до виводу. І вже за 30 хвилин вдома у Бронюків зібрались найближчі родичі із Вінниці, Соколової та Івано-Франківська аби привітати їх хрещенням сина.

 

А мама зірки — Євгенія Іванівна розповіла справжню історію написання останнього хіта “Оленів” — пісні “Для мами”:

- Вікову різницю між донькою і сином Вітя перейняв у вас?

- Так, вони із сестрою Танею мають схожу різницю у як Єва із Даньою — 1 рік і 7 місяців. І я думаю, що для дячих стосунків це має бути добре! У всякому разі Вітя із старшою сестрою ніколи не бився і все у них було нормально... Тому бука йому не давали — не шкодний був хлопець.

- А грудьми годували його довго?

- Довго! До року... А потім мали їхати на весілля в Одесу і Вітю відучили.

- Онука чекали?

- Діти — це ж радість! Тим більше син у сина... Ім’я малому обирав Вітя, бо Єва спершу за його версією мала бути Настею і він, навіть, дзвонив мені з цим варіантом. Але остаточне рішення по Єві приймала невістка. Я як дізналась його так руками і сплеснула - Єва? Значить буде і Адамчик... Але Данило мені теж подобається — царське ім’я!

- Віктор часто буває вдома? Чи хоч телефонує батькам?

- Буває як може, бо весь час він на концертах чи хоче у вільну хвилину побути вдома із дітьми... Телефонує часто, практично щодня. І все що він заспівав у пісні про маму — то правда.

- Скажіть, цій пісні дійсно вже три роки?

- Так, вперше Вітя заспівав її мені три роки тому на моє 50-річчя... Але записав її в студії лише тепер і в лютому вона зазвучить у палаці "Україна" в супроводі естрадно-симфонічного оркестру вже для всіх мам України... І мені не жаль нею поділитись, бо пісня хороша, душевна і я рада за талант свого сина. Бо погодьтесь, що не кожен син може написати мамі такі слова...

- Коли онуки вже приїдуть в Соколову до бабусі?

- Син хоче посадити навесні сад для дітей десь на 4-5 сотках землі щоб яблука, груші та абрикоси були без ГМО. І він мріє долучити до посадки дерев дітей. Данило ще буде малий, але Єва вже бувала у нас в гостях і так їй там добре було, що про маму з татом вона кілька днів не згадувала. Тому чекаю в себе всіх 4-х онуків.

 Записав Роман Ковальський, для ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі