Спорт

Вінницький Палац дітей та юнацтва відзначив своє 75-річчя дитячим футболом. ФОТОрепортаж

23 вересня 2010, 19:45

«Палац дітей та юнацтва» відзначив своє 75-річчя футбольним турніром, який проходив на полі «Палацу дітей та юнацтва» протягом трьох днів 21-23 вересня.

Участь у турнірі взяли 8 команд 2000-2002 років народження, які між собою зіграли матчі.

Протягом усього турніру на полі було «гаряче» – кожна з команд воліла вибороти перше місце.

За результатами зіграних матчів, з найбільшою кількістю очок, перше місце у турнірі зайняла команда ДЮСШ «Інтер», м.Тульчин.

Друге місце своєю наполегливою працею та відданістю футболу, а також завдяки шаленій підтримці вболівальників, вибороли найменші учасники турніру 2002-2004 років народження СДЮШОР «Нива-2», м.Вінниця.

Третє місце посіла команда СДЮШОР «Нива-1», м. Вінниця.

Переможці нагороджені кубками, а усі учасники змагань почесними грамотами та солодощами.

Крім того, грамотами були відзначені і найкращі гравці в номінаціях: «кращий воротар», «кращий нападаючий», «кращий захисник», «кращий півзахисник» та «кращий технічний гравець».

Коментуючи участь найменшої команди турніру СДЮШОР «Нива-2», м.Вінниця, яка посіла друге місце, її тренери Микола Загоруйко та Олександр Дусанюк задоволені результатом та переконані, що запорукою успіху їх гравців є справжній командний дух та залізна дисципліна. «Таких турнірів має бути більше, тому що саме участь в них налаштовує дітей на перемогу, вони стають справжньою командою та вболівають одне за одного. Для дітей подібні турніри – це справжнє свято», - сказав М.Загоруйко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі