61

0

Вінницький стрітворкаутер Віталій Ворохоб виграв кубковий турнір в Олександрії

Спортсмени стрітворкаутери побували в Кіровоградській області

10 січня в міському Палаці спорту м.Олександря відбувся вперше кубковий турнір з воркауту.

Про це повідомляє Вінниця спортивна.

Всього у змаганнях прийняли участь 32 спортсмени з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Вінниці, Кіровограда, Кривого Рогу, Кременчука, Олександрії та інші.

У віджиманні на брусах з додатковою вагою перше місце здобув вінничанин Віталій Ворохоб. Його рекорд становив 21 віджимання. Рекордсмен Європи з цього виду вправ є донецький спортсмен Олександр Кравченко, — його результат 26 разів.

Вінницький стрітворкаутер Віталій Ворохоб виграв кубковий турнір в Олександрії - фото 2