Суспільство

Вінницький суд не задовольнив позов мерії заборонити марш проросійських організацій на 9 травня

6 травня 2017, 10:25

Після скандальної сутички між прибічниками «лівих» політсил та радикально налаштованими  молодиками, яка виникла 1 травня під час маршу присвяченого Дню трудящих, у Вінниці посилюють контроль на 9 травня. Вінницька влада звернулась до суду, аби  "обмежити" у Вінниці маршу Союзу лівих сил і товариства Україна-Росія, на який скликає Іван Бондарчук.

Проте, у міськради забракло доказів. Вінницький окружний адмінсуд відмовив мерії у задоволенні позову. Про це журналістів  повідомили прес-секретаріаті суду.

Вінницька мерія 6 травня подала апеляцію. 

Тим часом вінничан запрошують приєднатися до іншого маршу.

«Громадська організація «Спільнота Журналістський майдан» запрошує всіх вінничан 9 травня на площу Європейську – вшанувати загиблих під час Другої світової війни та проведення АТО. Про проведення акції «Перемогли Гітлера – переможемо і Путіна» поставили до відома міську владу. Ми маємо згуртуватися, щоб згадати прадідів та сучасних героїв, які боронили та боронять Україну, а також нагадати всім, що тоталітарний диктатор Путін є послідовником Гітлера. Із 2014 року ці прізвища ототожнюються більшістю громадян України. Збір о 9.30. Попередньо згоду взяти участь вже надали кілька ветеранських організацій», - розповів журналіст Ігор Заіковатий.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: суд Вінниця день мерія перемоги 
Матеріали по темі