Культура

Вінницький "Центр "Барви України" відсвяткує 10-річчя в Арт-Шик

20 жовтня 2010, 16:19

У Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» відбудеться презентація виставки Вінницької дитячо-молодіжної організації "Центр "Барви України", присвяченої 10-річчю діяльності «Барв України».

Про це повідомляє регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-Шик».

Відкриття виставки відбудеться 21 жовтня 2010 року, вона триватиме до 3 листопада 2010 року.

До експозиції ювілейної виставки «Нам  - 10 років!» увійдуть роботи вчителів та кращих учнів центру.

В рамках відкриття відбудеться також презентація альбому, виданого спеціально до ювілею, який розповідає про історію центру та знайомить з його викладачами та вихованцями.

Центр «Барви України» було створено у 2001 р. Від самого початку його метою було розкриття творчих здібностей обдарованих дітей, збереження та розвиток оригінальності творчого мислення кожної дитини та підлітка.

Нинішні викладачі - професійні художники Світлана Телець (живописець), Олена Кізімова (художній текстиль), Наталя Сьома (декоративно-ужиткове мистецтво) та Іван Тесленко (соломка).

Окрім вирішення суто творчих завдань, центр проводить активну виставкову та конкурсну діяльність, за плечима його студійців персональні та групові  виставки, призові місця на обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, участь у пленерах. Учні Центру «Барви України» є, зокрема, частими експонентами та стипендіатами президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Завдяки цьому навіть наймолодші вихованці вже добре відомі за межами міста й області.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі