Суспільство

Вінницький військкомат набирає контрактників. Шукають офіцерів, артилеристів, водіїв

19 січня 2017, 17:28

Вінницький обласний військовий комісаріат запрошує громадян України на військову службу за контрактом. Набір в першу чергу здійснюється до 59-ї окремої мотопіхотної бригади (м. Гайсин), яка була сформована на базі 9-го батальйону територіальної оборони Вінницького обласного військового комісаріату та до 56-ї окремої мотопіхотної бригади (м. Маріуполь).

Про це йдеться в повідомленні Вінницького ОВК.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, віком від 18 до 40 років. У зв’язку із закінченням терміну дії контрактів, особлива увага приділяється набору фахівців наступних напрямків:

  • офіцери всіх напрямків;

  • артилеристи;

  • водії категорій В,С,Д;

  • зв’язківці;

  • медичні працівники;

  • кухарі.

«Держава гарантує військовослужбовцям безкоштовне медичне обслуговування, обов'язкове державне страхування, забезпечення житлом (на період першого контракту гуртожитком), безкоштовне навчання у ВНЗ України, зарахування військової служби до загального страхового стажу, стажу державної служби, соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», - зазначено в повідомленні.

Грошове забезпечення військовослужбовця на сьогоднішній час становить від 7000 до 8500 грн. на місяць (в залежності від специфіки військової частини, займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби). Крім того, один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного окладу грошового утримання, при відбутті у щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення, при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.

Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, подають документи до військових комісаріатів за місцем реєстрації або перебування на військовому обліку.

Консультації з питань, які виникають у громадян щодо проходження військової служби за контрактом можна отримати звернувшись за адресою: м. Вінниця, вул. Д. Галицького, 31 (колишня 40-річчя Перемоги), Вінницький обласний військовий комісаріат, тел. (0432) 66-05-67, (0432) 66-06-35, (067) 433-72-64, або у військові комісаріати області.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: військомат вакансії 
Матеріали по темі