Економіка

Вінницький завод з виробництва комплектуючих для Mercedes, розширює потужності. Фото

12 грудня 2018, 14:23

Вінницький завод «Delphi», що виробляє джути, кабелі та шнури для автомобільного концерну Mercedes -Benz, готується розширити свої потужності.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

«Ми повністю завершили підготовку під прийом обладнання, готово 11 тис. м.кв. виробничої площі, кімната прийому їжі персоналу, розміром 300 м.кв., встановлено системи вентиляції та кондиціонування, маємо 4 тисячі м.кв. складських приміщень, теплі роздягальні та вбиральні. В цеху також комфортна температура у будь-яку пору року. Варто зазначити, що підприємство виробляє декілька мільйонів електроджгутів в місяць. Кращих працівників ми відправляємо на навчання до Румунії», – повідомив керівник підприємства Олександр Тіщенко.

Як зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, сьогодні на підприємстві офіційно працевлаштовано півтори тисячі працівників, які працюють в три зміни, і штатна чисельність поступово зростає. Середня заробітна плата складає 8,5 тисяч гривень.

«Із підприємством «Delphi Automotive Systems» перемовини розпочалися ще на початку 2017 року – стояло завдання в стислі терміни розгорнути виробництво, яке б створило велику кількість нових робочих місць. Підприємство й надалі нарощує свої потужності, надійшло необхідне обладнання. Ключове завдання на 2019 рік – довести загальну чисельність працівників до 2000 робочих місць», – наголосив керівник регіону.

З 1 січня 2019 року фонд заробітної плати підприємства буде підвищено на 25% шляхом формування нової системи заохочень та бонусів. Окрім того, за перші три квартали поточного року підприємство сплатило податків до всіх бюджетів у розмірі 66 млн. гривень.

Вiнниця.info, фото - із сайту Вінницької ОДА

Теги: підприємство 
Матеріали по темі