Суспільство

Вінницького собаку-рятівника урочисто провели на «пенсію» у Києві. Фото

16 вересня 2018, 20:05

17 вересня рятувальники України відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, напередодні у Києві, провели масштабні урочистості. Серед них на заслужений відпочинок відправили і собаку породи лабрадор. Берімор, так його звати, близько десятка років пропрацював при аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

«Собаці повні 10 років. Його повне ім’я -  Берімор Лабрадор Імперія. З ним працював 8 років . Тобто, коли йому було два роки, ми і познайомилися. Берімор допомагав у пошуку людей. Знайшов чимало. Загалом, собака спокійний, добрий, позитивний», - розповів Вінниця.info кінолог ГУ ДСНС України у Вінницькій області Юрій Грушецький.

Після виходу на собачу пенсію, пес-ветеран, як штатна тварина, залишається на довічному утриманні служби порятунку.

«Тобто, за відданість він забезпечений якісним кормом. Подальша доля Берімора також на контролі. Його передадуть новим власникам на основі конкурсу. Перші у списку будуть працівники ДСНС. А особливо кінолог, який вів цю собаку. У жодному разі, він не потрапить до притулку», –  пояснила редакції заступник начальника прес-служби вінницьких рятувальників Оксана Скришевська.

Вінниця.info

Теги: рятувальники Вінниця пес 
Матеріали по темі