Місто

Вінницьку облдержадміністрацію взяли штурмом під вибухи (ОНОВЛЕНО)

25 січня 2014, 12:00

25 січня в Тетянин день вінничани захопили приміщення Вінницької облдержадміністрації.

На позачергову сесію облради на вулиці Соборній зібралось кілька тисяч вінничан. Мітинг розпочався мирно, хоча стільки міліціонерів, направлених на охорону громадського порядку під стінами облради, вінничани ще не бачили.

Сесію депутати почали з хвилини мовчання, вшануванням загиблих у Києві, потім, звичайно гімн України.

Голова облради почав реєстрацію депутатів, після цього в залі стало чути знадвору вибухи. Опозиційні депутати, замість голосування почали просити губернатора, начальника УМВС та депутатів з’ясувати що ж відбувається надворі, там лунають вибухи, нам потрібно вийти. Сергій Татусяк, спокійний, "як удав", продовжував переголосовувати реєстрацію депутатів. Але питання навіщо він е робив якщо більшість все одно була для відкриття сесії?

В цей час на дворі молодики почали «заколот». Один з молодих хлопців кинув у натовп петарду. Потім молоді люди з прапором «Народна воля» вибили вікна вломились в приміщення. В приміщенні лунали вибухи, зал заповнився густим димом, а С. Татусяк, продовжував обирати склад секретарів для ведення сесії...

Поступово, незважаючи на Татусяка, депутати та працівники апарату почали покидати приміщення. Всі поверхи заполонив їдучий дим. 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі