Суспільство

Вінниця – Чикаго. Як в США День незалежності України відзначали

24 серпня 2015, 12:01

 Сьогодні Україна відзначає 24 річницю незалежності, українці по всьому світу приєднуються до привітань нашої держави. Зокрема в Чикаго, де напередодні Дня Незалежності побувала головний редактор ВИННИЦА.info, українська діаспора організувала кількаденний фестиваль, присвячений незалежності України.

Урочисту програму в Чикаго розпочали зі вшанування хвилиною мовчання загиблих захисників. Американці, які мають українське коріння, зі сльозами на очах слухали «Плине кача» та молились за неньку Батьківщину.Але День

Незалежності для української діаспори в Чикаго - це привід зібратись та згадати традиції.

Колишня випускниця Вінницького медичного університету Поліна розповіла, що кілька років проживає в США, але у Вінниці має багато друзів, і коли вона повертається до нашого міста, кожен раз помічає, що воно стає кращим. Поліна радіє, що вінничани люблять своє місто і пишаються ним.

Під час фестивалю зустрілись і з редактором одного з радіо в Чикаго, яка повідомила, що чекають на відомого художника, який родом з Вінниччини. Як з’ясувалось, до них має приїхати Володимир Козюк, презентуватиме свої роботи та проведе майстер класи по створенню картин з традиційними українськими хатами.

До Дня Незалежності України в центрі Чикаго під популярним серед туристів бобом у Міленіум парку, розгорнули український стяг. А наступного дня почали фестиваль в «українському селі», з традиційними українськими стравами, піснями, ярмаркою та розвагами.

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: день США Незалежності 
Матеріали по темі