Суспільство

Вінниця і Норвегія відкрили унікальний центр для розвитку ІТ-технологій

24 листопада 2015, 12:01

 24 листопада у Вінниці відкрили унікальний центр для розвитку ІТ-технологій. Аби втілити вжиття проект «бізнес інкубатора» відремонтували другий поверх столітнього приміщення за адресою Пушкіна,11. Ініціатором та головним спонсором стало Посольство Королівства Норвегії.

«Рівно 7 місяців тому ми підписали з Seed Forum Україна-Норвегія Меморандум щодо початку реалізації цього проекту, а саме створення центру інновацій і підприємництва.

Реально проблема була з самою будівлею, бо їй понад 100 років. І коли зайшли сюди на другий поверх й побачили в якому вона стані, то ми, чесно сказати, трошки жахнулися. Але, як кажуть: очі бояться, а руки роблять.

Саме створення цього IHUB дає можливість нам залучати активну молодь, як українську, так і з закордону. Співпрацювати з іншими партнерами у 60 країнах світу», - сказав обраний міським головою Сергій Моргунов.

IHUB має 45 робочих місць. Його територія розмежована на сектори: зону очікування, дві душових кабіни з туалетами, зону презентацій, зону активного відпочинку, зону спокійного відпочинку і кухню, також конференц-залу і дві зони для проведення телефонних розмов.

Чималий внесок у створення «бізнес інкубатора» зробила Норвегія.

«Ми підтримуємо проект IHUB в різних передових містах України і я можу сказати, що такою підтримки, як у Вінниці, немає ніде.

Цей проект для Норвегії – дуже важлива інвестиція, адже ми інвестуємо в прекрасне майбутнє України. Щоб вона стала успішною в економічному і політичному сенсі. Це для нас дуже важливо» - зазначив Заступник посла Королівства Норвегії пан Річард Скарборо.

Оскільки центр ІТ-технологій орієнтований саме креативну молодь, то в рамках його відкриття було підписано Меморандум про співпрацю Seed Forum з Донецьким національним університетом.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: робота відкриття 
Матеріали по темі